KLUB

Ja vs. Podnikateľ

Získate nové podnikateľské kontakty, prehĺbite svoje obchodné, či priateľské vzťahy a nájdete pochopenie pre svoje výzvy a nezdary.


Cítite sa, že ste v podnikaní sami a nemáte sa s kým poradiť?

  • Boli ste v situácií, kedy by ste ocenili pomoc alebo názor skúsenejších podnikateľov, no nikoho takého nepoznáte?
  • Pomohol by vám podnikateľský mentor, nie preto, že je to moderné, ale preto, že si uvedomujete, že na názore mimo firmy skutočne záleží
  • Hľadáte inšpiráciu v úspešných podnikateľských príbehoch a chcete sa vyvarovať chybám, ktoré zažije väčšina podnikateľov?

Potom je KLUB Ja vs. Podnikateľ tým správnym miestom pre vás. S nami zistíte, čo robíte vo vašom biznise správne a kde sú vaše rezervy. Spoločne tak dokážeme prekonať vaše podnikateľské výzvy a posúvať sa vpred.

Ideálny priestor pre aktívne budovanie obchodnej siete a začínajúcich podnikateľov bez skúseností.

Miesto, kde sa môžete poradiť s inými podnikateľmi a dostať spätnú väzbu na situáciu, ktorú vo vašej firme aktuálne riešite.

Spoločenstvo rovnako naladených podnikateľov, ktorí oceňujú fakt, že v podnikateľských výzvach nie sú sami.

Komunita podnikateľov, ktorí sa vďaka podpore stávajú jeden pre druhého inšpiráciou, motiváciou a vytvárajú nové priateľstvá.

Pridanou hodnotou členstva KLUB Ja vs. Podnikateľ je možnosť nájsť svojich podnikateľských mentorov, radiť sa a riešiť každodennú podnikateľskú operatívu s ľuďmi, ktorí sa pohybujú v rovnakom prostredí.

Podnikatelia si navzájom rozumejú a vedia si pomôcť, poradiť a podporiť sa.

Kto vedie stretnutia klubu?

  • Monja Prole

  • Natália Vicsápiová

Monja Prole

certifikovaná mentorka v oblasti podnikania

Monja Prole sa ako certifikovaná mentorka venuje vzdelávaniu a poradenstvu nielen pre malé a stredné podniky na Slovensku a v zahraničí. Pomáha im prispôsobiť sa zmenám na trhu a vyriešiť výzvy, s ktorými sa v danej fáze svojho rastu stretávajú.


Na základe viac ako 20 rokov skúseností na riadiacej pozícii v rodinnom podniku zameranom na vývoj softvéru, ale aj externe ako konzultantka pre malé a stredné podniky, Monja Prole pozná aké výzvy prinesie daná fáza rastu podnikania a pomôže vám adekvátne pripraviť riešenia, aby ste túto transformáciu zvládli úspešne.


Monja je držiteľkou certifikátov neurolingvistického programovania NLP Premier Practicioner a Business Coaching – ACSTH ICF. Svoje osobné skúsenosti neustále dopĺňa o rôzne akreditované vzdelávania z oblasti biznisu a osobnostného rozvoja.


Ako členka Business Network International (BNI) sa aktívne podieľa na rozšírení tohto obchodného spoločenstva na Slovensku a tým podporuje rast podnikateľov prostredníctvom networkingu.

KLUB Ja vs. Podnikateľ sa koná pravidelne každý mesiac, prostredníctvom online alebo offline stretnutí.

Cena klubu je 299 EUR s DPH ročne.

Referencie úspešných absolventov Akadémie Ja vs. Podnikateľ, ktorí sa stali členmi Klubu:

vzdelávanie manažérov - školiteľ
GÁBOR DEÁK
konateľ

Som rád, že Monja a Natália spravili toto školenie. Vďaka Monji už viem, prečo je dôležité plánovanie v podnikaní a aké chyby som spravil v mojom podnikaní doteraz. Natália mi na druhej strane ukázala, ako treba žiť vedome. Podľa mňa je toto školenie extrémne dôležité a vrelo ho odporúčam všetkým podnikateľom.

vzdelávanie manažérov - školiteľka
ZUZANA PÁLOVÁ
majiteľka personálnej agentúry

Monja mi pomohla zmapovať situáciu v ktorej sa momentálne nachádzam vo svojom podnikaní. Prostredníctvom školenia mi ukázala spôsob ako sa pozrieť na moje podnikanie inými očami, najmä ako vidieť príležitosti a možnosti, ktoré mi trh ponúka. Vďaka tomu do nového roku vstupujem s jasným podnikateľským zámerom a presnými krokmi ako sa tam dostanem. Skvelý program pre podnikateľov.

MAREK ČERNEK
potravinárska výroba

Monja je skvelá mentorka. Vďaka nej som si uvedomil, ako veľmi je dôležité v podnikaní plánovanie, kontrola plnenia cieľov a pomohla mi zo zostavením efektívneho podnikateľského plánu. Dnes už viem, že naša podnikateľská firemná vízia nezostane len pripnutá na nástenke, ale krok po kroku sa dostaneme k jej realizácii. Avšak vždy sa nájdu nejaké obavy či pochybnosti ako tento plán neuskutočniť. A tu mi neskutočne pomohla Natália, vďaka ktorej ma už nič nezastaví pri plnení mojich cieľov. Nič lepšie som nemohol pre seba a podnikanie spraviť ako sa zúčastniť tohto skvelého projektu Ja verzus podnikateľ. Veľké ĎAKUJEM.

Ešte stále váhate, či je podnikateľský klub pre vás?

Odpovedzte si pravdivo:

Ste obklopení úspešnými podnikateľmi, ktorí sú vaším vzorom?

Máte svojho mentora, s ktorým sa dokážete poradiť o rôznych aspektoch svojho podnikania?

Dostávate od svojho okolia toľko podpory, koľko si vaše podnikanie zaslúži?

KLUB Ja vs. Podnikateľ je plný podnikateľských príbehov, priateľských rád a bezodplatnej podpory. Navyše ponúka možnosť budovať svoju obchodnú sieť a pozdvihnúť networking na jednu z vašich ziskových obchodných stratégií.

Premeňte svoje podnikanie na úspešný biznis.

Hovorí sa, že každý je priemerom piatich ľudí, ktorí ho v živote obklopujú. Vyberajte svoju podnikateľskú päticu dôsledne.

NastaveniaPrijať