PRIHLÁSTE SA NA BEZPLATNÝ WEBINÁR

5 chýb, ktoré vás brzdia

na ceste k rastu 

a 5 riešení, ktoré vás posunú vpred!

DÁTUM a ČAS KONANIA WEBINÁRU

25. novembra 2021, 18:00

Webinár sa už uskutočnil, jeho nahrávku si môžete pozrieť tu:

Tento webinár je pre všetkých podnikateľov, bez ohľadu na veľkosť a formát podniku, najmä malé a stredné podniky, živnostníkov, jednoosobové S.R.O. a SZČO, ale aj pre všetkých, ktorí chcú urobiť zmenu k lepšiemu.

Nachádzate sa v týchto situáciach?

 1. 1
  Pociťujete znaky vyhorenia nielen v pracovnom, ale aj v osobnom živote?
 2. 2
  Ráno, keď vstanete, sa už netešíte z nového dňa plného možností?
 3. 3
  Všetko vás ťaží a otravuje už od rána a behom dňa sa to len zhoršuje?
 4. 4
  Zdá sa vám, že prekážky, na ktoré narážate sú čoraz väčšie?
 5. 5
  Necítite už radosť z dosahovania osobných a podnikateľských cieľov?
 6. 6
  Necítite sa byť prítomný vo vlastnom živote a podnikaní?

Čím to je?

Prečo je dnes tak ťažké dostať sa k úspechu?

01

Tlaky vo svete podnikania sa stupňujú, a to čo niekedy postačovalo na úspešné podnikanie, vás už dnes k úspechu nedostane.

02

Neustále uvádzanie nových technológií mení spôsob akým sa rozhodujeme, ako komunikujeme, predávame či konzumujeme. Toto všetko  mení spôsob, akým funguje náš mozog.

03

Vznikajú nové odvetvia, nové modely podnikania a more nových podnikov, ktoré zosilňujú konkurenčný boj a prinášajú pocit neistoty.

04

Obrovské kvantum informácií, ktoré sa k nám dostávajú cez množstvo kanálov a širokú ponuku sociálnych sietí - to všetko ešte zväčšuje hluk, znižuje prehľad a neustále súperí o našu pozornosť a čas.

05

Množstvo príležitostí, ktoré sa na nás valia, zneisťujú naše rozhodnutia, ktorým smerom sa budeme v podnikaní uberať.

Neprispôsobením sa zmenám nechávame rast či existenciu svojho podnikania na náhodu.

Práve preto je dôležité vytvoriť si pravdivý obraz toho, kde sa v podnikaní a v živote práve nachádzame. Rovnako dôležité je stanoviť si víziu, poslanie a ciele, ktoré sú šité na mieru práve vám.

BEZPLATNÝ WEBINÁR

5 chýb, ktoré vás brzdia na ceste k rastu

5 riešení, ktoré vás posunú vpred!

Na webinári si povieme, prečo je dôležité stanoviť si jasnú hranicu medzi osobným a podnikateľským životom a ako tieto dva prvky priviesť do rovnováhy. Odrazí sa to na úspechu nielen v podnikateľskom, ale aj osobnom živote.

Dnes medzi podnikateľmi ťažko nájdeme  človeka, ktorý nepociťuje znaky vyhorenia.  Ešte alarmujúcejšie sú štatistiky, že čoraz viac ľudí pociťuje vyhorenie už aj v osobnom živote.

Preto sa naučíme ako robiť veci inak, aby sme sa dostali k významným výsledkom.

Na webinári sa naučíte:

Ako využiť osobnostný rast ako nástroj na odomknutie skrytého potenciálu v podnikaní a živote

Ako si v živote a podnikaní vytvoriť vlastnú víziu, poslanie a stratégie, ktoré vás dostanú k cieľom

Ako prinášať vedomé rozhodnutia v podnikaní a živote, ktoré vám dajú aj jasné smerovanie

Ako si stanoviť jasnú hranicu medzi podnikaním a osobným životom a ako ich dať do rovnováhy

Ako sa vyhnúť vyhoreniu a vrátiť späť do života a podnikania nadšenie, radosť a chuť tvoriť

Ako si upokojiť myseľ osvojením si nového nastavenia, ktoré vám pomôže rozlišovať medzi dôležitými a nepotrebnými aktivitami

Webinár budú viesť:

Monja Prole

Certifikovaná mentorka v oblasti podnikania

Monja Prole sa ako certifikovaná mentorka venuje vzdelávaniu a poradenstvu nielen pre malé a stredné podniky na Slovensku a v zahraničí. Pomáha im prispôsobiť sa zmenám na trhu a vyriešiť výzvy, s ktorými sa v danej fáze svojho rastu stretávajú.


Na základe viac ako 20 rokov skúseností na riadiacej pozícii v rodinnom podniku zameranom na vývoj softvéru, ale aj externe ako konzultantka pre malé a stredné podniky, Monja Prole pozná aké výzvy prinesie daná fáza rastu podnikania a pomôže vám adekvátne pripraviť riešenia, aby ste túto transformáciu zvládli úspešne.


Monja je držiteľkou certifikátov neurolingvistického programovania NLP Premier Practicioner a Business Coaching – ACSTH ICF. Svoje osobné skúsenosti neustále dopĺňa o rôzne akreditované vzdelávania z oblasti biznisu a osobnostného rozvoja.


Ako členka Business Network International (BNI) sa aktívne podieľa na rozšírení tohto obchodného spoločenstva na Slovensku a tým podporuje rast podnikateľov prostredníctvom networkingu.


Natália Vicsápiová

Certifikovaná mentorka osobnostného rastu a autorka knihy Píš ty svoj osud!

Natália Vicsápiová sa ako certifikovaná life a business couchka venuje vedeniu transformačných pobytov zameraných na osobnostný rast. Pomáha svojim klientom odhaliť svoje životné poslanie a víziu, aby sa k výzvam stavali konštruktívne, vedome tvorili svoj úspech a žili s radosťou. Robí to cez program “Spoznaj svoje skutočné ja”, kde svojim zákazníkom pomáha “nastaviť zrkadlo”, aby mohli sami spoznať sabotujúce vzorky správania, ktoré so sebou odjakživa nosia a ktoré im bránia v úspechu.

Natália podnikala už od 18 rokov a podarilo sa jej vybudovať rýchlorastúcu firmu s obrovským úspechom. Preto bolo nemilým prekvapením, keď Natália zo dňa na deň stratila svoju firmu. Kým hľadala odpovede na všetky otázky prečo sa jej niečo také prihodilo, našla tak aj cestu k sebe, odhalením a roztavením starých generačných vzoriek správania a znovu si vybudovala úspešné podnikanie.

Natália je riaditeľka Business Network International (BNI) na Slovensku a autorkou knihy Píš ty svoj osud!

Pozrite si nahrávku webináru

Pomôžeme vám zbaviť sa limitujúcich presvedčení z minulosti, objaviť nové spôsoby vnímania a myslenia a získať funkčné nástroje a poznatky, ktoré vás dostanú k vašim cieľom. 

Zažite skutočnú transformáciu! Keď budete rásť vy, zaručene bude rásť aj váš úspech.

NastaveniaPrijať