fbpx
info@javspodnikatel.sk

LIVE ŠKOLENIE

Neodkladajte viac

svoj úspech!

Zbavte sa limitujúcich presvedčení z minulosti,

objavte nové spôsoby vnímania a myslenia,

získajte funkčné nástroje a poznatky,

ktoré vás dostanú k vašim cieľom.

Je pre vás frustrujúce pozerať sa na svoje doterajšie výsledky v podnikaní, keď viete, že dokážete dosiahnuť oveľa viac?

Viete, že ste schopný dosiahnuť vynikajúce výsledky. 

Rovnako viete, že na to máte všetko potrebné - vlohy, zručnosti, skúsenosti a vôľu.

Tak prečo máte rok za rokom pri vyhodnocovaní svojich koncoročných výsledkov pocit, že sa znovu nemáte s čím pochváliť?

Neodkladajte viac svoj úspech.

Zakúpte si školenie Ja vs. podnikateľ už dnes, zistite čo vam stojí v ceste pri plnení svojich cieľov a získajte nástroje, ktoré vás dostanú k výsledkom o ktorých ste mysleli, že sú pre vás nedosiahnuteľné.

Vytvoríte si pevné základy pre spoľahlivý rast k úspechu, krok za krokom, v podnikaní, ale aj v osobnom živote.

S nástrojmi, metódami a systémami, ktoré získate k úspešnému podnikaniu a osobnému rastu, bude pre vás nemožné zlyhať pri plnení svojich cieľov.

K úspechu neexistujú skratky, iba overené spôsoby.

Vybrať si podnikateľskú cestu nikdy nebola tá ľahšia voľba. Pravda je, že v podnikaní neexistujú skratky k dlhodobému úspechu. Neexistuje žiaden rýchly trik.

K úspešnému podnikaniu vedú iba overené spôsoby. Tie ktoré ustáli zub času a za pomoci ktorých sa ľuďom sústavne podarilo zakaždým dostať svoje podnikanie na ďalšiu úroveň.

Práve tieto čakajú na vás na 3-dňovom školení Ja vs. podnikateľ, kde si nastavíte všetky systémy, ktoré potrebujete k úspešnému podnikaniu a už viac nenecháte úspech svojho podnikania na náhodu.

Budeme  súčasne pracovať s metódami ako úspešne rásť aj v podnikaní, ale aj v osobnom živote.

 • Navyše spoznáte, prečo sa vám nedarilo v minulosti dosiahnuť lepšie výsledky,
 • Naučíte sa ako skoncovať s otáľaním a samo-sabotážou a perfekcionizmom, ktoré vás držia ďaleko od plnenia strategických úloh,
 • Osvojíte si metódy ako akčne plniť svoje ciele, bez toho aby ste o sebe stále pochybovali.

Školenie je navrhnuté tak, že vám pomôže predísť chybám, ktoré robí väčšina podnikateľov a za pomoci sebapoznania odomknúť potenciál, ktorý vám doteraz nebol dostupný. Získate tak obrovskú konkurenčnú výhodu a podnikanie pôjde ľahšie.

Odomknite váš skrytý potenciál a dosiahnite výsledky o ktorých ste mysleli, že sú pre vás nedosiahnuteľné.

Po absolvovaní školenia:

Vybudujete pevné základy na ktorých budete stavať aj do budúcna, stanovením vlastnej vízie a poslania v podnikaní, aj osobnom živote

Získate jasné smerovanie navrhnutím cieľov, plánov a stratégií, ktoré budú v súlade s vašou víziou a poslaním

Naučíte sa prinášať dôležité rozhodnutia bez pochybností a cúvania, ktoré vás posunú k rastu

Nadobudnete ľahkosť, prehľad a smerovanie v podnikaní a živote, skoncovaním so seba-sabotážou, prokrastináciou a perfekcionizmom

Dáte podnikanie a život do rovnováhy, čo sa odvďačí všeobecným pocitom pohody, spokojnosti, kľudu, nadšenia a radosti a vzdiali vás od vyhorenia

Vytvoríte pre seba nové nastavenia postavené na dôvere, úprimnosti, odvahe a vytrvalosti, na ktorých budete dlhodobo stavať svoj úspech

Ja vs podnikateľ školenie je zamerané na vašu transformáciu v úspešného podnikateľa, kde budeme  súčasne pracovať s metódami ako úspešne rásť aj v podnikaní, aj v osobnom živote.

Zažite skutočnú transformáciu! Rezervujte si miesto na školení:

Neodkladajte viac svoj úspech!

 1. 1
  Patríte medzi ľudí, ktorí sa vedome snažia dosiahnuť väčší úspech v podnikaní aj v živote, ale aj napriek zvýšenému úsiliu stále dosahujete rovnaké výsledky a príjmy?
 2. 2
  Už ste si v minulosti zakúpili kurz či seminár s cieľom zdokonaliť svoje zručnosti alebo naučiť sa niečo nové? Ale aj napriek snahe sa vám nepodarilo dosiahnuť sľúbené výsledky, alebo pretaviť získané informácie v rozhodné kroky?
 3. 3
  Aj keď si stanovíte jasné ciele, plány a čiastkové úlohy, veľmi rýchlo podľahnete prokrastinácii a auto-sabotáži a hľadáte spôsob ako s tým skoncovať?

Na tomto školení aktivujete všetky nástroje, aby ste sa dostali zo horeuvedených situácii. Postavíte pevné základy v podnikaní a v osobnom živote, na ktorých budete budovať aj dobudúcna, dostanete sa k správnym rozhodnutiam a už nebudete o sebe stále  pochybovať.

Navyše získate nadhľad a jasné smerovanie aj v podnikaní, aj v živote a budete robiť veci s nadšením a radosťou.

Keď budete rásť vy, zaručene bude rásť aj váš úspech.

Zakúpením školenia Ja vs. podnikateľ získate 

2 kurzy v jednom:

01

Strategické plánovanie úspešného podnikateľa

15.07.2022, 9:00 – 16:00

online školenie

s priestorom pre vaše otázky

vedie Monja Prole,

Mentorka v oblasti podnikania

 

02

Spoznaj svoje skutočné ja!

23.7. - 24.7.2022, 9:00 - 16:00

online školenie

s priestorom pre vaše otázky

vedie Natália Vicsápiová, 

Mentorka osobnostného rastu

 

Referencie absolventov

GÁBOR DEÁK

Som rád, že Monja a Natália spravili toto školenie. Vďaka Monji už viem, prečo je dôležité plánovanie v podnikaní a aké chyby som spravil v mojom podnikaní doteraz. Natália mi ukázala, ako treba žiť vedome. Podľa mňa je toto veľmi dôležité školenie a vrelo ho odporúčam všetkým podnikateľom.

Marek Černek

Monja je skvelá mentorka. Vďaka nej som si uvedomil, ako veľmi je dôležité v podnikaní plánovanie, kontrola plnenia cieľov a pomohla mi zo zostavením efektívneho podnikateľského plánu. Dnes už viem, že naša podnikateľská firemná vízia nezostane len pripnutá na nástenke, ale krok po kroku sa dostaneme k jej realizácii. Avšak vždy sa nájdu nejaké obavy či pochybnosti ako tento plán neuskutočniť. A tu mi neskutočne pomohla Natália, vďaka ktorej ma už nič nezastaví pri plnení mojich cieľov. Nič lepšie som nemohol pre seba a podnikanie spraviť ako sa zúčastniť tohto skvelého projektu Ja verzus podnikateľ. Veľké ĎAKUJEM.

ZUZANA PÁLOVÁ

Monja mi pomohla zmapovať situáciu v ktorej sa momentálne nachádzam vo svojom podnikaní. Prostredníctvom školenia mi ukázala spôsob ako sa pozrieť na moje podnikanie inými očami, najmä ako vidieť príležitosti a možnosti, ktoré mi trh ponúka. Vďaka tomu do nového roku vstupujem s jasným podnikateľským zámerom a presnými krokmi ako sa tam dostanem. Skvelý program pre podnikateľov.

KURZ 1

Strategické plánovanie úspešného podnikateľa

Vybudujte pevné základy svojho podnikania a stavajte na nich aj v budúcnosti

Ušetríte roky fungovania podľa systému “pokus-omyl” definovaním správnej vízie a cieľov, ako aj funkčných riešení ktoré vás k nim dostanú

Realisticky zmapujete čo sa deje vo vašom podnikateľskom prostredí, kde sa nachádzate vy, kde je vaša konkurencia a ktorým smerom sa uberať

Nastavíte si perspektívny finančný plán a obchodnú stratégiu

Naberiete jasné smerovanie navrhnutím stratégií a plánov, ktoré budú v súlade s vašimi cieľmi, vedome budete plánovať svoj čas a jasne si stanovovať priority

Naučíte sa vedome plánovať svoj čas a jasne si stanoviť priority

Vybudujete pevné základy svojho podnikania, na ktorých budete môcť budovať aj v budúcnosti

Čo nájdete na školení

Strategické plánovanie úspešného podnikateľa

Zážitok zo školenia naživo

Školenie naživo, s priestorom pre vaše otázky

7 modulov za 8 hodín

Prejdeme si 7 modulov za 8 hodín, ktoré dajú pevné základy vášmu podnikaniu

Pripravte sa na úspech

Vyhraďte si na školenie celý deň, minimalizujte veci, ktoré by vás mohli rušiť a odpútať vám pozornosť, aby ste dosiahli najlepšie výsledky

Získate prehľad a jasné smerovanie

Čakajú na vás pracovné zošity, za pomoci ktorých si v každej oblasti zmapujete kde sa aktuálne nachádzate a kam chcete ďalej ísť

Podpora podnikateľskej komunity

Staňte sa členom uzavretej komunity úspešných podnikateľov, s ktorými si budete navzájom pomáhať

Študijný plán školenia

Strategické plánovanie úspešného podnikateľa

Toto školenie vedie:

Monja Prole

Certifikovaná mentorka v oblasti podnikania

Monja Prole sa ako certifikovaná mentorka venuje vzdelávaniu a poradenstvu nielen pre malé a stredné podniky na Slovensku a v zahraničí. Pomáha im prispôsobiť sa zmenám na trhu a vyriešiť výzvy, s ktorými sa v danej fáze svojho rastu stretávajú.


Na základe viac ako 20 rokov skúseností na riadiacej pozícii v rodinnom podniku zameranom na vývoj softvéru, ale aj externe ako konzultantka pre malé a stredné podniky, Monja Prole pozná aké výzvy prinesie daná fáza rastu podnikania a pomôže vám adekvátne pripraviť riešenia, aby ste túto transformáciu zvládli úspešne.


Monja je držiteľkou certifikátov neurolingvistického programovania NLP Premier Practicioner a Business Coaching – ACSTH ICF. Svoje osobné skúsenosti neustále dopĺňa o rôzne akreditované vzdelávania z oblasti biznisu a osobnostného rozvoja.


Ako členka Business Network International (BNI) sa aktívne podieľa na rozšírení tohto obchodného spoločenstva na Slovensku a tým podporuje rast podnikateľov prostredníctvom networkingu.


KURZ 2

Spoznaj svoje skutočné ja!

Dostaňte sa ku skutočným transformačným výsledkom

Zbavíte sa limitujúcich presvedčení z minulosti, ktoré stále nosíte so sebou

Získate späť tvorivosť, hravosť a nadšenie zo života, aj podnikania

Vytvoríte pre seba nové nastavenia postavené na dôvere, úprimnosti, odvahe a vytrvalosti

Nadobudnete vyššie sebavedomie a sebaúctu, ktoré vám pomôžu rásť vo všetkých oblastiach

Vďaka dôkladnej analýze získate jasný pohľad na svoju stav v živote i v podnikaní

Získate kľud, nadhľad a chuť tvoriť zmysluplné veci

Čo nájdete na školení

Spoznaj svoje skutočné ja!

Zážitok zo školenia naživo

Železo sa kuje za horúca. Toto transformačné školenie naživo trvá 2,5 dňa  počas víkendu. Vyhraďte si na školenie celý víkend, minimalizujte veci, ktoré by vás mohli rušiť a odpútať vám pozornosť, aby ste dosiahli najlepšie transformačné výsledky

Pripravte sa na úspech

Prejdeme si 7 modulov, ktoré rozvrhneme na celý víkend. Obsah, ktorý si odovzdáme počas 2,5 dňa je tak intenzívny, že naozaj zmeníte spôsob, ako sa pozeráte na svet, spoluprácu, podnikanie a svoj život

Získate prehľad a jasné smerovanie

Za pomoci praktických cvičení a pracovných zošitov zistíte kde sa aktuálne nachádzate, ktoré sú vaše najväčšie výzvy a kamene úrazu a kam sa ďalej uberať

Podpora podnikateľskej komunity

Staňte sa členom uzavretej komunity úspešných podnikateľov, s ktorými si budete navzájom pomáhať  riešiť výzvy

Študijný plán školenia

"Strategické plánovanie úspešného podnikateľa"

Toto školenie vedie:

Natália Vicsápiová

Certifikovaná mentorka osobnostného rastu a autorka knihy Píš ty svoj osud!

Natália Vicsápiová sa ako certifikovaná life a business couchka venuje vedeniu transformačných pobytov zameraných na osobnostný rast. Pomáha svojim klientom odhaliť svoje životné poslanie a víziu, aby sa k výzvam stavali konštruktívne, vedome tvorili svoj úspech a žili s radosťou. Robí to cez program “Spoznaj svoje skutočné ja”, kde svojim zákazníkom pomáha “nastaviť zrkadlo”, aby mohli sami spoznať sabotujúce vzorky správania, ktoré so sebou odjakživa nosia a ktoré im bránia v úspechu.

Natália podnikala už od 18 rokov a podarilo sa jej vybudovať rýchlorastúcu firmu s obrovským úspechom. Preto bolo nemilým prekvapením, keď Natália zo dňa na deň stratila svoju firmu. Kým hľadala odpovede na všetky otázky prečo sa jej niečo také prihodilo, našla tak aj cestu k sebe, odhalením a roztavením starých generačných vzoriek správania a znovu si vybudovala úspešné podnikanie.

Natália je riaditeľka Business Network International (BNI) na Slovensku a autorkou knihy Píš ty svoj osud!

Prihláste sa na školenie dnes a získajte:

Kurz Spoznaj svoje skutočné ja!  

v hodnote 600 €

Kurz Strategické plánovanie úspešného podnikateľa

v hodnote 400 €

90 minútový workshop s Monjou a Natáliou

v hodnote 99 €

Rýchlokurz Ako ovládnuť čas s Monjou

v hodnote 49 €

Komunita úspešných podnikateľov

v hodnote 200 € ročne


Celková hodnota školenia: 1348 €